داستان ما

دنیا پر از داستان های متفاوته،هر آدمی قصه‌ی خودش رو داره جهانی که بهش رنگ و طعم و بو داده و ازش داستانی ساخته که شبیه هیچ قصه‌ی دیگه‌ای نیست.
قهرمان هر‌قصه‌ای یه لباس خاص خودش را داره، مثل خیلی از فیلم ها، رمان ها و داستان هایی که دیدیم، لباسی که شخصیتش را از بقیه آدم‌ها و داستان‌ها جدا میکنه.
روزی که مدلا متولد شد تصمیم گرفت برای شما که قصه‌های متفاوتی دارید لباس های خاص خودتون را طراحی کنه، ما توی مدلا کلی فکر کردیم که چطوری میتونیم همراه با زیبایی و جذابیت تفاوت را برای شما خلق کنیم‌؟‌ بعد از ساعت‌ها گفتگو با آدم های حرفه‌ای در حوزه‌ی مد و پوشاک به این نتیجه رسیدیم که چه کسی بهتر از خود شما که نقش اول دنیای خودتون هستید، پس تصمیم گرفتیم قیچی‌ را بدیم دست شما!
ما توی مدلا یه پلتفرم طراحی کردیم که شما همون لباسی را که دوس دارید؛ خودتون طراحی کنید! یعنی هر نوع برشی که سلیقه‌ی شماست و میخواید لباستون داشته باشه، هر طرحی که به شما و جهانتون نزدیکه را مثل یه طراح لباس الگو کنید،حتی میتونید رنگ دکمه ها، نوع آستین و یقه یا حتی طرح و رنگ پارچه‌تون را انتخاب کنید یا از ترکیبِ پارچه‌های مختلف برای لباستون استفاده کنید. یعنی هر فکر و ایده‌ای که دارید را به سادگی میتونید روی لباس‌ها پیاده کنید و ما با کمک تیم حرفه‌ای مدلا لباسی که شما طراحی کردید را براتون آماده میکنیم، لباسی که قراره مختص جهان و داستان شما باشه.
مدلا قراره برای شما خاطره‌های دکمه دار بسازه خاطره‌هایی که خودتون طرح و نقش زدید‌.
ما معتقدیم که لباس‌ها باید از اندام شما پیروی کنند نه اندام شما از لباس ها، پس با مدلا میتونی همونطوری که زندگی میکنید لباس بپوشید.
مدلا اولین پلتفرم تخصصی مد و لباس در ایران است که توانست با تیمی حدود 50 نفر از افراد حرفه‌ای و متخصص در حوزه‌های مختلف و به‌خصوص در حوزه‌ی مد و لباس راهی نو در شخصی دوزی لباس‌های مردانه و زنانه ایجاد کند.
مدلا در سال 1400 و در اولین گام خود با طراحی آن‌لاین و شخصی دوزی لباس‌های مردانه شروع به کار کرد و قصد دارد در سال‌های آینده این راه را در شخصی دوزی لباس های زنانه و نیز طراحی و ساخت جواهرات و هر آنچه که نیاز یک آقا‌و خانم خوش‌پوش و با سلیقه است ادامه دهد‌.

تماس با مدلا
ستارخان، خیابان خسرو جنوبی، کوچه سیار، پلاک 3، طبقه 4، واحد 7
تلفن: 02144253019
پشتیبانی: 09021464109
مدیریت: 09126842054
از ساعت 9 تا 17 روز های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 تا 13:0 پنجشنبه ها
powered by Eron
2022 - Modellaa ©